Korduma Kippuvad Küsimused

* E-poe avamine Vintagebazari keskkonnas on TASUTA.

Iga üksikisik või ettevõte saab vintagebazar.ee platvormil avada oma kaupluse.

Saate lisada oma poodi TASUTA piiramatu arvu kuulutusi.

Pärast registreerumist klõpsake „MINU POOD“> „Müüja leht“ ja olete lehel, kus näete teavet poe kohta ja saate muuta seadistusi. Klõpsates lingil „Tooted“ ja seejärel „Lisa uus toode“
võite hakata tooteid sisestama, nupp on olemas ka “MINU POOD” > Lisa toode, või esilehel ekraani allosas.

Tehke ideaalne müügikuulutus ja vaadake ka Kuidas müüa Internetis – vintagebazar.ee soovitab.

Kliendi tellimuse korral leiate tellimuse üksikasjad lehelt „Müüja töölaud“> „Tellimused“.

Tellimusele lisatakse ka saadetise pakisilt, millega saab toote Omniva / SmartPosti pakiautomaadis kliendile tasuta tarnida. Pärast paki postitamist tuleb meile teade, kui klient on paki automaadist välja võtnud ning märgime tellimuse staatuseks “Täidetud”.

Pärast tellimuse täitmist tekib müüja kontole saldo 93% –40 senti iga müüdud toote summast. Summa saamiseks oma tegelikule pangakontole minge müüja töölauale, klõpsake lingil „Väljamaksed” ja tehke väljamakse taotlus.

Pärast avalduse esitamist kanname soovitud summa Teie pangakontole.

Näiteks: kui müüte kampsuni hinnaga 50 eurot, makstakse sellest summast 46,1 eurot Teie kontole.

Tellimine

Lisage soovitud tooted ostukorvi.

Veenduge, et ostukorvis olevad tooted vastavad teie valikule. Korvis olevate kaupade koguseid saate muuta, samuti vajadusel kauba eemaldada (klõpsates nuppu “eemaldage see toode”).

Kui olete ostukorvis koguselisi muudatusi teinud, klõpsake nuppu “Uuenda ostukorvi”. Kui soovite poes edasioste teha, vajutage nuppu “Jätka ostlemist”.

Tellimuse vormistamiseks klõpsake ostukorvis lingil “Jätkake kassasse”.
Sisestage Maksekeskuse SimpleCheckout tellimislehel oma kontaktandmed ja valige sobiv pakiautomaadi asukoht ning kauba eest tasumise viis.
Kontrollige oma andmeid ja tellimuse sisu ning vajutage nuppu “Esita tellimus”.
Nupp “Esita tellimus” kinnitab tellimuse üksikasjad ja viib teid internetipanga lehele, kus saate tellimuse eest tasuda.

Kui olete tellimuse eest tasunud, saadame teile tellimuse sisuga kinnitusmeili.

Tehke võimalikult hea ja detailne müügikuulutus.

Mida peaksite teadma, et suurendada müügivõimalusi ja tekitada endale rahulolevad kliendid?

* Kaubamärgi / toote nime järgi kuvatakse tooteid nii Vintagebazari kui ka Google’i otsingutulemites – kui kirjeldus puudub, ei leia ostjad Teie tooteid. Kui müüte nahktagi, on oluline, et tootekirjelduses oleks sõna “nahktagi”. Lisaks on soovitatav mõelda ja lisada veel
Teie toote jaoks asjakohaseid märksõnasid ja silte.

* Toote tutvustus, kui teie müüdaval kaubal on defekt või sellega tuleks midagi muud ette võtta (näiteks on liiga suur lõige; kingad ei vasta suurusele), siis märkige see kohe kirjeldusse, et mitte hiljem tegeleda ostja pettumusega. Lisaks soovitame alati kauba tootepealkirjas või siltides ära märkida kaubamärk/bränd, mis aitab hinnata toote kvaliteeti, sobivat suurust ja muudab toote ka otsingutulemites leitavaks, kuna paljud inimesed otsivad tooteid kaubamärgi järgi.

* Kategooria tuleb toodete lisamisel alati valida, soovitatavalt mitu kategooriat, mis kirjeldaks toodet võimalikult hästi. Näiteks naiste t-särki müües märkida “Naised”, “Naisteriided”, “Pluusid ja särgid” jne. Vintagebazar võimaldab teil valida mitme kategooria vahel ja
tagab, et Teie müüdavad asjad kuuluvad õigetesse kategooriatesse ja teave jõuab kõige tõenäolisemalt potentsiaalse ostjani.

Toodete lisamine on kõigile tasuta. Looge kasutajakonto. Pärast seda on võimalik tooteid hõlpsalt lisada.

Logige sisse oma müüja kontole ja valige “Muuda toodet”.

Eesti Vabariigi seadusi rikkuvad tooted on keelatud. Kuulutuse eest vastutab toote lisanud isik.